Youtube

Furniture, washbasins and toilet

Moon 1C Washbasin

washbasin MOON1C

Designer washbasin made of cultured marble inspired by the basic geometric shape of a circle. Its cut also allows fitting to a wall. Ideally balances the austerity of the other right-angled elements in the bathroom such as tiles, shower enclosure or furniture. Suitable for table-top installation.

Series Moon

Nejpřirozenější řešení pro každou moderní koupelnu

Sada umyvadel na desku vyrobených z litého mramoru, která vycházejí z elementárního geometrického tvaru kruhu a jeho modifikací. Díky nekomplikovanému výrazu a pocitové lehkosti se hodí do všech současných interiérů.

Umyvadla Moon

Kruhový tvar

Umyvadla Moon v koupelně ideálně vyvažují strohost ostatních pravoúhlých prvků jako jsou obklady, sprchové kouty nebo nábytek. Kruh v interiéru působí jako element, který vyvolává klid a příjemný pocit. Díky svému materiálovému odlehčení umyvadla Moon zároveň respektují současný trend subtilních forem.


Umyvadla Moon

Sada možností pro každého

Umyvadla Moon autor rozpracoval do celé sady pěti výrobků, z nichž každý plní jiný hlavní požadavek. Základní kruhové umyvadlo je efektní ve své jednoduchosti a praktické pro každodenní použití. Oválný model poskytuje ještě širší mycí prostor, případně i odkládací plochu. Seříznutý model kruhového tvaru lze přisadit i ke stěně. Umyvadlo nepravidelného kruhového tvaru už se blíží více uměleckému artefaktu, který však nepostrádá na účelnosti.


Umyvadla Moon

Progresivní materiál

Umyvadla Moon jsou vyrobena z litého mramoru. Ten si zachovává přednosti přírodního originálu a zároveň eliminuje jeho nevýhody. Litý mramor umožňuje dokonale ztvárnit design výrobku a nedává prostor nepřesnostem. Umyvadla tak mají jasně definované, dokonale hladké a rovné hrany, jsou vysoce lesklá a příjemná na dotek, snadno se udržují, jsou neporézní, houževnatá a pevná.

Technical details

  • dimensions (wxd): 40 x 35.5 cm
  • material: composite - cast mixture of dolomite and resin
  • overflow: no
  • opening for standing tap: no
  • table for washbasin: yes
  • extras: washbasin waste plugs, waste traps, water taps, washbasin tables

The washbasin is designed for table-top mounting; cannot be mounted separately onto a wall. The basin does not have an overflow - it is necessary to use a fixed washbasin waste.

Moon 1C Washbasin

Price list

Order number Dimensions Description
XJN01300001 Moon 1C Washbasin

...

Download

7,4 MB